Sony  ( 24 محصول وجود دارد. )

شما در شاخه: Sony . هستید. لطفا از محصولات این بخش دیدن کنید.

محصولات
در صفحه
نمایش 10 - 18 از 24 قلم کالا
 • 0 ریال

   در آن فضای کافی برای نگهداری یک کنسول بازی و تعدادی از لوازم جانبی‌اش در نظر گرفته شده است. در کنار بدنه یک زیپ وجود دارد که امکان دسترسی سریع‌تر به کنسول را فراهم می‌کند. در جلوی کیف یک جیب قرار دارد که توسط زیپ باز و بسته می‌شود.

  0 ریال
 • 0 ریال

   (PlayStation Move) جزو وسایلی است که همیشه در حال حرکت دادن به وسیله دست بوده و مانند یک موبایل نیاز شدید به محافظت دارد. 

  0 ریال
 • 0 ریال

  بدون تردید باید گفت که «Dual Shock 4» بهترین دسته‌ی بازی است که « سونی» تابه‌حال تولید کرده. این دسته‌ی بازی، اصطلاحا Perfect و بدون نقص نیست؛ ولی درعوض خیلی نزدیک به بی‌نقص است. در بیشتر موارد، Dual Shock 4 را می‌توان نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Dual Shock 3 دانست.

  0 ریال
 • 0 ریال

  یکی از مهم ترین خصائص این محصول را می توان کلید Share یا اشتراک گذاری دانست که شما می توانید لحظات زیادی از بازی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می شود به آن یک هدست استفاده کرد و تجربه بازی های گروهی را بهبود بخشید.

  0 ریال
 • 0 ریال

  برچسب پلی استیشن 4 طرح Call of Duty Black Ops III

  0 ریال
 • 0 ریال

  این کیف علاوه بر بند دستی، یک بند برای حمل روی دوش را هم به همراه دارد. دو جیب در جلوی کیف تعبیه شده که از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند. همچنین یک بند هم در پشت کیف قرار گرفته که امکان نصب روی چمدان را هم فراهم می‌کند.

  0 ریال
 • 0 ریال

  DualShock 3 در کنار اینکه مشکل سنگین بودن بسیار زیاد SIXAXIS را حل کرده بود، قابلیت‌ها و حسگرهای حرکتی این دسته را هنوز هم به همراه داشت و هم‌چنین از یک ویبراتور خوب بهره می‌برد. با تمام این اوصاف، طراحی تغییر نیافته‌ی DualShock 3 در مقایسه با نسل قبلی این دسته‌ها، مهم‌ترین مشکل این دسته محسوب می‌شود.

  0 ریال
 • 0 ریال

  مزیت این پایه شارژ این است که به وسیله آن می‌توانید به راحتی هر دو کنسول را بر روی آن قرار داده و به صورت هم زمان شارژ کنید. این مدل یکی از محصولات متنوعی است که شرکت سونی برای دسته بازی پلی استیشن‌4 تولید کرده که با استقبال خوب کاربران روبرو شده است.

  0 ریال
نمایش 10 - 18 از 24 قلم کالا